Vážení priatelia, naša agentúra rozšírila svoje pôsobenie v regiónoch Viedeň, Klagenfurt a Salzburg. Hľadáme pre naše rodiny v týchto regiónoch opatrovateľky, preto, ak máte záujem, prihláste sa. Rozšírujeme aj na Slovensku svoje pôsobenie o regióny okresov Topoľčany, Žiar nad Hronom, Zvolen a Nové Zámky. Taktiež znova berieme opatrovateľky aj z východného Slovenska z okresov Bardejov, Prešov a po trase Poprad, Ružomberok, B. Bystrica a Nitra.

Práca je na dvojtýždňové turnusy a mzda je od 55/€ na deň v čistom plus odvody, plus cesta hradená rodinou.

Zvlášť hľadáme opatrovateľky pre Viedeň. Výhodou je kratšia cesta a iný čas dopravy, bez záťaže na menší odpočinok. Podmienky sú klasické: znalosť nemeckého jazyka aspoň na komunikatívnej úrovni, prax a skúsenosti s opatrovaním, serióznosť, ochota a mať trpezlivosť so staršími ľuďmi, o ktorých sa staráte.

V niektorých prípadoch vám rodina platí za odvody priamo na ruku, čím máte prehľad koľko ste zaplatili a máte doklady o úhrade odovodov pre budúce vyúčtovanie.

Kontaktujte nás čím skôr aby ste mali lepšie ponuky. Kto skôr zavolá, ten si lepšie vyberie. Momentálne máme až 6 nových rodín (3 Salzburg a 3 Viedeň). 

 

NOVÁ PONUKA 

Opatrovanie v Nemecku na mesačné turnusy. Nové podmienky. Kto má záujem?

Viac po dokončení jednania o podmienkach.

 

 

 

MIMORIADNA PONUKA PRÁCE - KRÁTKODOBÉ OPATROVANIE

Krátkodobá práca v Rakúsku. Zomrel vám pacient? Musíte platiť odvody a ste bez práce? Alebo už dlhšiu dobu čakáte na prácu od agentúry, kde ste zaregistrovaní? Ponúkame novinku v opatrovaní v Rakúsku pre osoby, ktoré sú po ťažkých úrazoch a do doby vyliečenia potrebujú opateru. Táto práca je na 2-týždňové turnusy pre dve ženy na vzájomné striedanie a môže trvať mesiac, ale aj 3 až 5 mesiacov. Momentálne máme dve ponuky (dve rodiny), ktoré hľadajú opatrovateľky na takéto krátkodobé vystriedanie. Podmienky sú rovnaké ako pri opatrovaní starých osôb. Ak máte záujem, volajte, píšte (viď kontakt).

Stále hľadáme ženy na opatrovanie do Salzburgu, Klagenfurtu a Viedne.

Ponúkame ďalšie výhody a zľavy:
1. ženy (naše súčasné opatrovateľky), ktoré nám odporučia iné ženy na opatrovanie - budú mať zľavy na doprave
2. ženy, ktoré sa k nám vrátia z inej agentúry dostanú osobitný bónus hneď pri prvej jazde
3. súčasným našim ženám - opatrovateľkám, ktoré cez nás opatrujú ponúkame nové výhody a výrazne zľavy, napr. dopravu príbuzných do Rakúska až s 50 % zľavou, dopravu pri rôznych rodinných oslavách - iba za priame náklady na PHM, a mnoho ďalších výhod dohodnutých priamo s vami.
4. Taktiež ponúkame aj možnosť pre naše ženy - opatrovateľky priamo zapožičať naše auto, bez akýchkoľvek nárokov na odmenu za zapožičanie, stačí iba doplniť PHM, ktoré miniete. 

MY NA VÁS NEZABÚDAME ANI PRI VAŠICH PROBLÉMOCH A STAROSTIACH.

Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme v rámci našich možností.
Pred peniazmi uprednostňujeme, Božie zákony, pomoc v núdzi, dobré vzťahy, pohodu, pokoj, zdravie, úprimnosť, láskavý prístup, ochotu, urobiť iného šťastnejším, úsmev na tvári, spokojnosť a mnoho iných vlastností.

Podnikáme v zmysle kresťanských zásad a snažíme sa ich aj zachovávať, aj keď niekedy je to veľmi ťažké a často zlyhávame, ale radšej skrachujeme, než by sme mali niekomu úmyselne ublížiť. Sme si vedomí, že dnes nie je doba pre takéto podnikanie a máme len malé šance na úspech, no nám stačí aby sme zabezpečili základné potreby pre vlastnú rodinu a mali čisté svedomie pred Bohom. Ostatné, je už na Ňom. Zatiaľ sa nám 17 rokov to s väčšími, či menšími problémami darí dodržiavať. Boh žehnaj našu firmu a všetkých, ktorí nám v akejkoľvek miere dôverujú, prajú a pomáhajú.